MÖBLER / Bord / Bord 8805315
nr 880 5315
Bord
Lack, längd: 31, djup: 26, höjd: 68
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 mars 2014
kl 20:01:05
150 kr